Neohodnotené

Košeľa na mieru s monogramom

Univerzálna košeľa s monogramom

Pre dohodnite si termínu merania košele alebo pre viac informácií ohľadne košieľ šitých na mieru nás kontaktujte na čísle: 0911258617

Na mieru vašej postave, ale predovšetkým na mieru vašim predstavám a požiadavkám. Starostlivo ušité košele z tých najkvalitnejších látok s ohľadom na každý detail. Košeľa vyrábame výhradne z kvalitných látok z prírodných materiálov - bavlny, ľanu a hodvábu. Poradíme vám s výberom látky, precízne vás premeriame a doladíme všetky detaily - od obšitie gombíkových dierok po manžetové gombíky. Ak si kupujete Vašu prvú košeľu, potom si vyberte čisto bielu s dlhým rukávom, bez vrecka, klasický tvar goliera, manžety na okrúhle gombíky. V jednoduchosti je elegancia. Jednofarebná biela pánska košeľa a dámska blúzka sú najviac spoločenské. V bielej košeli budete vždy správne oblečení k skúškam, na pohovory, do zamestnania, na svadby i plesy a všetky spoločenské udalosti. Biela košeľa ladí dokonca aj k džínsom.

Ponuka bielych košieľ je pestrá - na výber z viac ako 200 druhov dezénov a gramáží.

Biele košele nemusí byť nudné. Stačí moderný strih, nízke goliere a farebné gombíky. Keď k tomu pridáte farebnú kontrastnú látku na manžetách a golieri, máte parádnu bielu košeľu, ktorú budete chcieť nosiť každý deň.

 

Vzorkovníky s výberom viac ako 2000 druhov látok, potlačí, vzorov a materiálov aj s úpravou NON IRON

30 druhov golierov

6 druhov manžiet

6 možností zapínania

Monogram - 10 druhov písma, na výber z 55 farieb 

Gombíky - 5 druhov a 26 farieb

 

Nežehlivé košele (Non-iron) sú stále obľúbenejšie, nielen pre ich jednoduchú a rýchlu údržbu, ale aj pre zachovanie si dobrého vzhľadu po celý deň. Prirodzená vlastnosť bavlneného vlákna je lámanie (krčenie), preto sa používajú úpravy ako Non-iron alebo Easy Care.

Existujú 2 úrovne úpravy látky bavlnených košieľ:

a) Nežehlivé košele (anglicky Non-iron) - tieto pri správnej starostlivosti nie je potrebné žehliť.

b) Jednoducho žehlivé košele (anglicky Easy Care/Easy Iron) - tieto košele stačí ľahko prežehliť, avšak žehlenie ide veľmi jednoducho.

Košele, ktoré nie sú označené jednou z týchto dvoch variant, sú bez akejkoľvek úpravy. Látky, ktoré používame na výrobu našich košieľ sú od renomovaných výrobcov s dlhou tradíciou výroby, preto spĺňajú najprísnejšie kritériá v oblasti kvality, zdravotnej nezávadnosti (OEKO-TEX 100) a jemnosti. Aby sme vám uľahčili život čo najviac, väčšina košieľ je ošetrená minimálne úpravou Easy Care pre jednoduché žehlenie.

 

 

Dohodnúť si termín merania
Kód: 171
€149

Drvivá väčšina našich košeľovín sa skladá zo 100% česanej bavlny najvyššej kvality. Dominantou je potom produkcia zo stále žiadanejších two ply (dvojmo násobnej) priadzí. Dôraz je kladený predovšetkým na materiálové priadze v NIE 80/2, NIE 100/2 zvlášť potom NIE 120/2. Samozrejmosťou je potom smerovanie vývoja ešte do vyšších tried priadze ako sú NIE 140/2 a NE 170/2 ... Tradične vysoká je aj kvalita produktov zo singel priadzí. Novým produktom je výroba kvalitných košeľovín v priadzu NIE 70/1. Jedná sa o ideálny produkt poslednej sezóny, hojne dopytovaný zo strany našich zákazníkov. Naše výrobky finálne upravujeme vo veľmi žiadané úprave EASY CARE. Sme tiež schopní zabezpečiť ďalšie špeciálne úpravy ako je stále populárny NON IRON (nežehlivá) úprava. Neustálym vývojom sa snažíme držať krok s aktuálnymi módne trendy a preto sa v našej ponuke objavujú aj kvality zmesové. Príkladom môže byť kvalita s podielom elastanu a polyamidu, zmesi s ľanom pod.